Obserwuj w Google News

Media: Juventus wycenił Szczęsnego. Tyle trzeba zapłacić za Polaka

1 min. czytania
27.07.2023 20:18
Zareaguj Reakcja

Według mediów we Włoszech Juventus wycenia Wojciecha Szczęsnego w granicach 12-15 milionów euro. W ostatnich dniach Polak znalazł się na celowniku Bayernu Monachium. Czy będziemy świadkami transferu?

Wojciech Szczęsny
fot. Beata Zawadzka/East News

Bayern Monachium rozgląda się bacznie za nowym bramkarzem. To efekt prawdopodobnej przeprowadzki Yanna Sommera z Bawarii do Interu Mediolan. Szwajcar ma kosztować mediolańczyków około 6 milionów euro.

Redakcja poleca

Szczęsny na celowniku Bayernu

Jak poinformował Christian Falk, zarząd Bayernu przygląda się sytuacji Wojciecha Szczęsnego. Portal calciomercato.it zdradził natomiast, że Juventus nie wyklucza transferu Polaka i jest w stanie rozważy oferty. O jakich kwotach mówimy?

Zarząd "Juve" wycenił Szczęsnego na 12-15 milionów euro, co jak na bramkarza o takim doświadczeniu i klasie nie jest wcale wygórowaną ceną. Włoski portal dodał również, że polski bramkarz nie jest postrzegany w klubie jako nietykalny.

Z kolei portal Tuttosport zaznacza, że Szczęsny nie pali się do przeprowadzki do Monachium. Wszystko przez fakt, że byłby tam drugim bramkarzem.

RadioZET.pl/calciomercato.it/Tuttosport