Obserwuj w Google News

Czarujące zdjęcie Szczęsnych. Syn Wojtka niczym tata

1 min. czytania
25.01.2023 18:35
Zareaguj Reakcja

Na instagramowym koncie Mariny Łuczenko-Szczęsnej pojawiło się rodzinne zdjęcie. Żona bramkarza Juventusu opublikowała genialną fotografię, na której pozuje wspólnie z mężem i synem. Uwagę zwraca Liam, którego postawa była niemal identyczna, jak u taty.

Marina i Wojciech Szczęsny
fot. marina_official/Instagram screen

Marina Łuczenko-Szczęsna razem z Wojciechem tworzą szczęśliwe małżeństwo. W połowie 2018 roku para powitała na świecie swojego syna. Liam często pojawia się na fotografiach, którymi rodzice dzielą się w mediach społecznościowych. Sam też towarzyszy bramkarzowi na meczach. W ostatnim czasie malec przykuł uwagę, gdy zalał się łzami po meczu Polski z Francją na MŚ w Katarze.

W środę na InstaStories piosenkarka pochwaliła się kolejnym wspólnym zdjęciem. Podczas jazdy windą rodzina zapozowała do lustra. Gdy popatrzymy na fotografię, zwrócimy uwagę na zachowanie chłopca, który przybrał taką samą postawę do reprezentanta Polski.

marina-ig
fot. marina_official/Instagram screen

Od zeszłego tygodnia włoskie media spekulują na temat przyszłości bramkarza Juventusu. Być może 32-latek opuści wkrótce zespół z Turynu. Ma to być efektem kary, jaką klub otrzymał za nieprawidłowości w działaniach włodarzy.

RadioZET.pl