Nagły zwrot ws. przyszłości Zielińskiego. Znany dziennikarz ujawnia

20.02.2023 15:52

Znany dziennikarz Nicolo Schira podzielił się najnowszymi doniesieniami w sprawie sytuacji kontraktowej Piotra Zielińskiego. Według Włocha Napoli jest w stanie zaoferować nową umowę reprezentantowi Polski.

Piotr Zieliński
fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Sytuacja Piotra Zielińskiego w Napoli jest niepewna. Co prawda reprezentant Polski jest jedną z głównych postaci w pomocy aktualnego lidera Serie A, jednak od dłuższego czasu w mediach na Półwyspie Apenińskim mówiło się, że to może być ostatni sezon 28-latka w barwach klubu z Neapolu.

Zwrot ws. przyszłości Zielińskiego

Dobrze poinformowany w sprawach transferów dziennikarz Nicolo Schira twierdzi jednak, że nastąpił zwrot w sprawie sytuacji Zielińskiego. "Przedłużenie umowy Piotra Zielińskiego z SSC Napoli jest aktualnie w 'trybie gotowości'. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku i może odejść latem 2023, jeśli strony nie osiągną porozumienia w sprawie nowego kontraktu" - napisał w mediach społecznościowych Włoch.

Włoski dziennikarz zaznaczył również, że zainteresowanie Polakiem wykazuje kilka klubów, między innymi z Anglii. "Niektóre angielskie kluby poprosiły już o informacje na temat polskiego zawodnika" - podkreślił Schira w swoim poście na Twitterze.

loader

Piotr Zieliński trafił do Napoli w sierpniu 2016 roku. Od tamtej pory wystąpił w 311 meczach we wszystkich rozgrywkach, zdobywając przy tym 46 goli i notując 41 asyst.

RadioZET.pl/Nicolo Schira