Talent Legii Warszawa na stałe w Serie A? AS Roma wykłada konkretną kwotę

02.02.2023 20:47

Jak poinformował dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna" Paweł Gołaszewski, Jordan Majchrzak może przenieść się na stałe do AS Roma. Rzymianie mieli już oferować Legii Warszawa konkretną sumę za młodego napastnika.

AS Roma wykupi polski talent?
fot. Shuji Kajiyama/Associated Press/East News

Jordan Majchrzak swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w akademii Legii Warszawa. Młody napastnika nie przebił się jednak w stołecznym zespole, przez co nie zadebiutował w Ekstraklasie w koszulce "Wojskowych". Zamiast tego nastolatek przeniósł się do AS Roma. Rzymianie zdecydowali się na roczne wypożyczenie Polaka.

Polski talent bliski pozostania w AS Roma

Majchrzak dość szybko zadomowił się na Półwyspie Apenińskim, a swoją grą zdołał nawet zaimponować samemu Jose Mourinho. Niedawno portugalski szkoleniowiec włączył 18-latka do treningów z pierwszą drużyną Romy. Polak był nawet powołany na mecze z Bologną, Milanem i Genoą, jednak nie doczekał się jeszcze swojego debiutu.

Zobacz także: Juventus spadnie na dno tabeli?! Szokujące wieści z Włoch

Mimo wszystko działacze Romy są zadowoleni z postępów młodego piłkarza. Paweł Gołaszewski z tygodnika "Piłka Nożna" przekazał, że Włosi poważnie rozważają jego wykup.

Legia Warszawa z konkretną ofertą za Majchrzaka

Klub ze stolicy Włoch zagwarantował sobie opcję wykupu piłkarza, która opiewa na 700 tysięcy euro plus bonusy. Zdaniem Gołaszewskiego Roma rozważała opcję wykupu już teraz, jednak ostatecznie decyzja zostanie podjęta w letnim okienku transferowym. Istnieją zatem spore szanse, że Polak na stałe będzie grał dla ekipy z Rzymu.

loader

RadioZET.pl/Piłka Nożna