Obserwuj w Google News

Zieliński nie przejdzie do Premier League. Wiadomo z jakiego powodu

1 min. czytania
28.07.2022 10:11
Zareaguj Reakcja

- Z moich informacji wynika, że Zieliński nie chce iść do West Hamu United - mówił Manuel Guardasole, dziennikarz calcionapoli24.it w rozmowie z Wirtualną Polską Sportowymi Faktami. Polak w ostatnim czasie był łączony z przenosinami do Premier League.

Piotr Zieliński
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Piotr Zieliński znalazł się na radarze West Hamu United. Klub ze stolicy Wielkiej Brytanii miał zaoferować Napoli 32 miliony euro. Przenosiny Polaka do ekipy "Młotów" nie dojdą jednak do skutku. Tak przynajmniej twierdzi Manuel Guardasole, dziennikarz calcionapoli24.it.

- Tak naprawdę trudno jest powiedzieć, jaka czeka przyszłość Zielińskiego. Ale co do jednego jestem pewien: Zieliński zostanie w Napoli albo przejdzie do innego topowego klubu. Z moich informacji wynika, że właśnie dlatego nie chce iść do WHU - przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską Sportowymi Faktami.

Redakcja poleca

Zieliński niechętny na przenosiny do West Hamu United

Dołączając do drużyny Davida Moyesa Zieliński mógłby liczyć na pokaźną podwyżkę. W obecnym klubie zarabia on 3,5 mln euro netto. Mówiło się, że Anglicy oferowali pomocnikowi zarobki na poziomie 6 mln euro. Dodatkowo 28-latek nie byłby sam. Przypomnijmy, że w West Hamie dalej gra Łukasz Fabiański.

Na tym plusy się kończą. Stylem "Młoty" wyraźnie różnią się od Napoli, jeśli chodzi o ilość podań, czy strzałów. Na dodatek w klubie spod Wezuwiusza Zieliński ma zagwarantowaną grę w Lidze Mistrzów, czego nie można powiedzieć o West Hamie, który będzie grał w Lidze Europy.

RadioZET.pl/WP Sportowe Fakty