Obserwuj w Google News

Przenosiny Drągowskiego na ostatniej prostej. Padła kwota transferu

1 min. czytania
25.05.2022 18:54
Zareaguj Reakcja

Bartłomiej Drągowski prawdopodobnie latem pożegna się z Fiorentiną. Włoskie media podały kwotę, która będzie satysfakcjonować działaczy klubu. Przenosiny polskiego bramkarza do Premier League są niemal pewne.

Bartłomiej Drągowski
fot. Mondadori Portfolio/Sipa USA/East News

Bartłomiej Drągowski i FIorentina to nie był udany związek w niedawno zakończonym sezonie Serie A. Polski bramkarz przez kontuzję pauzował znaczną część sezonu, jednak gdy wyleczył uraz miejsca między słupkami nie odzyskał. Na swoim koncie ma zaledwie siedem ligowych spotkań i wszystko wskazuje na to, że już niebawem opuści on Półwysep Apeniński.

Zdaniem portalu meczyki.pl popularny "Drago" przeniesie się do Premier League, a konkretniej do Southampton. Przypomnijmy, że w ekipie "Święty" już występuje jeden z reprezentantów Polski Jan Bednarek.

Redakcja poleca

Fiorentina znacząco obniża wycenę Drągowskiego

Wstępnie włoskie media mówiły, że zarząd "Violi" oczekuje 12 milionów euro za polskiego golkipera, jednak teraz okazuje się, że ta cena znacząco zmalała. Jak podał portal "Calciomercato", klub z Florencji żąda obecnie sześć milionów euro.

Znacząca obniżka spowodowana jest nadchodzącym letnim okienkiem transferowym. W nim Fiorentina chciałaby dokonać wzmocnień na kilku pozycjach, a do tego potrzebne są fundusze. Dlatego też zdecydowano się na sprzedaż Drągowskiego po "promocyjnej cenie".

RadioZET.pl/meczyki.pl/Calciomercato