Jessica Ziółek
  • a5
  • a4
  • a3
  • 9 Zobacz
fot. Instagram

Jessica Ziółek od wielu lat związana jest z Arkadiuszem Milikiem. Partnerka napastnika reprezentacji Polski uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich WAGs (żony i dziewczyny piłkarzy). Jej zdjęcia tylko utwierdzają nas w tej tezie. Zobacz, jak wygląda Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika.

Jessica Ziółek, jak sama określa się na Instagramie, jest miłośniczką mody. Z tego powodu stworzyła markę Wild Mascot, zajmującą się sprzedażą damskiej i męskiej odzieży. Sklepy otworzyła w Neapolu i Warszawie.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik: jak się poznali?

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik poznali się, gdy byli nastolatkami. Ona miała 16 lat, podczas gdy on był rok starszy. - Poznaliśmy się w centrum handlowym Silesia na Śląsku. Pamiętam, że szukałam wtedy prezentu dla męża mojej siostry. Czułam, że ktoś cały czas na mnie zerka. Nagle podszedł do mnie Arek i zaczął rozmowę. Zapytał, czy mogę podać mu jakiś kontakt do siebie, żebyśmy mogli się umówić. Zgodziłam się. Długo pisaliśmy ze sobą, po pewnym czasie postanowiliśmy się spotkać - opowiadała Jessica w rozmowie z "Grazią".

Utrzymać kontakt nie było łatwo, gdyż Milik w młodym wieku wyjechał z Polski. W grudniu 2012 roku podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen. Do Niemiec udał się mając zaledwie 18 lat. Później trafił do Ajaksu Amsterdam. W tym czasie Ziółek skupiała się na nauce. Zdała maturę, a następnie studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Musiała dzielić życie pomiędzy Amsterdam, Warszawę i rodzinne Siemianowice Śląskie.

Jessica Ziółek - kim jest? czym się zajmuje?

Teraz Jessica Ziółek w pełni skupia się na promowaniu swojej marki i wspieraniu partnera. Milik jest jedną z gwiazd włoskiej Serie A, gdzie gra od 2016 roku. Wtedy Napoli kupiło go z Ajaksu aż za 32 miliony euro.

RadioZET.pl/Fakt.pl/AN