Obserwuj w Google News

Arkadiusz Milik może zadebiutować już w sobotę. Allegri: mam na niego pomysł

1 min. czytania
26.08.2022 15:57
Zareaguj Reakcja

Arkadiusz Milik nie musi być zmiennikiem Dusana Vlahovicia. Oni mogą grać razem - zapowiedział trener Juventusu Massimiliano Allegri na konferencji prasowej poprzedzającej mecz z Romą. Polski napastnik od dziś jest oficjalnie zawodnikiem Starej Damy.

Arkadiusz Milik może zadebiutować już w sobotę. Allegri: mam na niego pomysł
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Arkadiusz Milik został w piątek oficjalnie ogłoszony jako nowy zawodnik Juventusu. Polak może z miejsca wejść do pierwszego składu, bo, jak twierdzi trener Massimiliano Allegri, może stworzyć duet napastników z  Dusanem Vlahoviciem.

- Jestem bardzo szczęśliwy z jego przyjścia, ma imponujące liczby. Wzmacnia nasz zespół, lubi schodzić nisko, by szukać podania. Myślę, że będzie umieć grać z Dusanem Vlahoviciem – stwierdził Alllegri.

Włoski trener Juventusu dodał też, że ma pomysł na to, jak ustawić Polaka w formacji z dwoma napastnikami. - Teraz czekamy tylko na rozwiązanie kwestii biurokratycznych. Mam nadzieję, że dziś zostaną dokończone i jutro Arkadiusz będzie dostępny - podsumował szkoleniowiec.

Redakcja poleca

Milik ma szanse na debiut już w meczu z Romą, który odbędzie się w sobotę. -Jeszcze nie zdecydowałem, ale kto wie, może zagra. Gdy wszedłem do szatni miałem pewien pomysł. Na pewno zagramy w jedenastu, bo inaczej nas ukarają - żartował Allegri.

Mecz Juventusu z Romą odbędzie się 27 sierpnia o godz. 18:30.

RadioZET.pl/PAB