Sensacyjne doniesienia, trener Al-Nassr już wie. "Ronaldo wróci do Europy"

30.01.2023 22:04

Jak poinformował na łamach ESPN trener Al-Nassr Rudi Garcia, po pobycie w klubie z Rijadu Cristiano Ronaldo wróci do Europy, by tam zakończyć karierę. - Nie zakończy kariery w Al-Nassr, wróci do Europy - wyjawił dość zaskakująco szkoleniowiec klubu z Arabii Saudyjskiej.

Cristiano Ronaldo
fot. Rex Features/East News

Cristiano Ronaldo nie zakończy kariery w Al-Nassr, a gdy upłynie jego obowiązujący do końca sezonu 2024/2025 kontrakt, portugalski piłkarz zagra jeszcze w Europie - uważa trener klubu z Rijadu Rudi Garcia. "CR7" broni barw arabskiego zespołu od 30 grudnia.

37-letni Ronaldo, laureat pięciu edycji Złotej Piłki magazynu "France Football", w ubiegłym miesiącu rozstał się z Manchesterem United i przeniósł do Arabii Saudyjskiej. Według mediów jego kontrakt z Al-Nassr opiewa na kwotę 200 milionów dolarów rocznie, co czyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii.

Trener Al-Nassr: "Ronaldo wróci do Europy"

- Cristiano Ronaldo to cenne wzmocnienie, bo pozwala nam rozszczelnić obronę rywali. Jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Nie zakończy kariery w Al-Nassr, wróci do Europy - powiedział Garcia, cytowany przez ESPN.

Portal poinformował również, że od tego pomysłu starają się go odwieść działacze klubu. Mają oni dokładać wszelkich starań, aby Al-Nassr był ostatnim klubem Portugalczyka.

Ronaldo rozegrał trzy spotkania o stawkę w barwach zespołu z Rijadu, w których nie strzelił jeszcze gola. Wcześniej bronił barw Manchesteru United, Juventusu, Realu Madryt i Sportingu.

loader

RadioZET.pl/PAP