Obserwuj w Google News

Robert Lewandowski szczerze o Santosie. Chwali też kolegów z kadry

2 min. czytania
29.03.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

- Jest zmiana pokoleniowa. To widać. Nowi piłkarze. Jesteśmy w procesie przebudowy - mówi Robert Lewandowski w ekskluzywnej rozmowie z Szymonem Majewskim w Radiu ZET. Pełny wywiad z kapitanem reprezentacji Polski w Radiu ZET w niedzielę, 2 kwietnia, po godz. 17 w audycji "Nie mam pytań".

Robert Lewandowski
fot. Radio ZET

Robert Lewandowski w specjalnym wywiadzie w Radiu ZET opowie m.in. o premierze filmu dokumentalnego "Lewandowski Nieznany" oraz o dorastaniu bez ojca. Oczywiście nie zabraknie również tematów czysto sportowych. - To nie jest tak, że w jeden tydzień, po jednym zgrupowaniu da się to zmienić. Zimny prysznic w meczu z Czechami. W meczu z Albanią chcieliśmy to przełamać. Moim zdaniem kolejne zgrupowania będą już działały na naszą korzyść. Gra będzie lepiej wyglądała. Więcej zawodników poczuje, że jest w tej kadrze. Poczuje, że trzeba wziąć odpowiedzialność - przyznaje.

Zobacz koniecznie: Robert Lewandowski o śmierci ojca. "Nie byłem na to przygotowany. Musiałem stać się głową rodziny"

Redakcja poleca

Robert Lewandowski w Radiu ZET: Język polski Santosa? Dwa, trzy słowa słyszałem

Kapitan reprezentacji Polski chwali też kolegów - w tym Michała Skórasia i Karola Świderskiego. Nie brakuje też wątku trenera Fernando Santosa. - Powiedział „dobranoc”, „dzień dobry”. Dwa, trzy słowa słyszałem. Z nim można pogadać i po angielsku i po hiszpańsku, więc tych international języków jest dużo w szatni. Dla nas jest to coś normalnego. W świecie futbolu język piłki nożnej jest najważniejszy - odpowiedział na pytanie o znajomość polskich słów przez selekcjonera.

Pełny wywiad Roberta Lewandowskiego w audycji "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego już w niedzielę, 2 kwietnia, po godzinie 17.00. Słuchaj w Radiu ZET, a także na player.radiozet.pl i YouTube.

RadioZET.pl