Problemy znanego biznesmena. Jego 13-letni syn zażywał kokainę

07.02.2023 11:12

Peter Fischer, prezes Eintrachtu Frankfurt, ma ogromne problemy. Biznesmen jest oskarżony o kupowanie i posiadanie kokainy. Co gorsza na zażywaniu narkotyków w szkole przyłapany został jego 13-letni syn.

Peter Fischer
fot. IMAGO/Peter Hartenfelser/Imago Sport and News/East News

Eintracht Frankfurt bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie, zajmując po 19 kolejkach rozgrywek ligowych piąte miejsce w tabeli. Prezes Peter Fischer nie może jednak w pełni cieszyć się ze sportowego sukcesu, gdyż dopadły go problemy prywatne. Sternik niemieckiego klubu będzie odpowiadał za kupowanie i posiadanie narkotyków. Problem jest o tyle duży, że do trzymanej w domu kokainy łatwy dostęp miał jego syn. Jak opisuje niemiecka prasa, 13-latek miał zabrać narkotyki do szkoły i zażyć je wraz z jednym z kolegów.

Sukcesy Eintrachtu Frankfurt pod wodzą Petera Fischera

Peter Fischer jest prezesem Eintrachtu Frankfurt od sierpnia 2000 roku. Klub w ostatnich latach cieszył się z wielu sukcesów. Do najważniejszych zaliczyć trzeba zwycięstwo w Lidze Europy w 2022 roku i zdobycie Pucharu Niemiec w roku 2018. W minionym roku Eintracht mógł zdobyć też Superpuchar Europy UEFA, ale przegrał z Realem Madryt 0:2.

W poprzednim roku ekipa z Frankfurtu nie radziła sobie najlepiej w rozgrywkach ligowych, w których zajęła 11. miejsce. Dużo lepiej sytuacja wygląda w bieżącym sezonie. Eintracht jest piąty i traci zaledwie pięć punktów do liderującego Bayernu Monachium.

RadioZET.pl