,

Szokujące informacje. Zarzuty wobec piłkarza Man. Utd wycofane

02.02.2023 19:48

Szokujące doniesienia z Anglii w sprawie Masona Greenwooda, piłkarza Manchesteru United. Rzecznik Policji z hrabstwa Greater Manchester poinformował, że oskarżenia wobec podejrzanego 21-latka zostały wycofane.

Zarzuty wobec Masona Greenwooda wycofane
fot. LINDSEY PARNABY/AFP/East News

Mason Greenwood został zatrzymany przez policję w Manchesterze ponad rok temu. Piłkarz Manchesteru United trafił do aresztu, co było pokłosiem udostępnionych przez jego byłą partnerkę niepokojących nagrań, zdjęć oraz zrzutów ekranu. Przypomnijmy, że 21-latek był oskarżony m.in. o gwałt.

Zarzuty wobec wychowanka Manchesteru United wycofane

Wychowanek Czerwonych Diabłów wielokrotnie opuszczał areszt za kaucją. Media informowały, że Greenwood kilkukrotnie złamał zasady zwolnienia, co miało się przejawiać w kontaktach z pokrzywdzoną. Po pewnym czasie kobieta usunęła wpisy z kont, a media informowały, że miała się ona pogodzić z Greenwoodem.

Zobacz także: Antonio Conte trafił do szpitala. Jeszcze w środę przejdzie operację

Nagle dostaliśmy informację, która prawdopodobnie zamyka całą sprawę. Chodzi o oświadczenie, które wydała policja hrabstwa Greater Manchester. - Dochodzenie śledcze w sprawie 21-letniego mężczyzny, które zostało otwarte w styczniu 2022 roku, zostało dzisiaj (2 lutego 2023) wstrzymane i nie będzie nadal kontynuowane - czytamy.

Co dalej z Greenwoodem?

Manchester United wydał już oświadczenie w sprawie Greenwooda. Klub zapewnia, że przeprowadzi własny proces, by podjąć dalsze kroki. Z kolei "The Sun" informuje, że Anglik miał zostać całkowicie oczyszczony z próby gwałtu, napaści oraz kontrolowania i ograniczani wolności.

RadioZET.pl