Obserwuj w Google News

Szokujący wywiad Cristiano Ronaldo. "Czuję się zdradzony"

2 min. czytania
14.11.2022 00:06
Zareaguj Reakcja

Cristiano Ronaldo zrzucił prawdziwą bombę, udzielając wywiadu Piersowi Morganowi. Piłkarz Manchesteru United wprost przyznał, że czuje się zdradzony przez klub i trenera. - Zrobiono ze mnie czarną owcę - podkreslił.

Cristiano Ronaldo
fot. Twitter

W niedzielę wieczorem fragmenty rozmowy opublikował dziennik "The Sun". - Fani powinni znać prawdę. Chcę dla klubu jak najlepiej, dlatego przyszedłem właśnie do Manchesteru United. Pewne rzeczy nie pozwalają nam jednak wejść na najwyższy poziom, jaki prezentują City, Liverpool czy nawet Arsenal. Klub taki jak United powinien być na szczycie, a nie jest - mówił Ronaldo.

Co powiedział o swoich relacjach z trenerem? - Nie szanuję Erika ten Haaga, bo on nie szanuje mnie - stwierdził Ronaldo. Portugalczyk podkreślił, że kocha Manchester United, ale czuje się zmuszany do odejścia z klubu. - Robią ze mnie "czarną owcę", obwiniają za wszystko, co złe - dodał. - Nie tylko trener. Chcą się mnie pozbyć jeszcze z dwie, trzy osoby w klubie. Czuję się zdradzony - podkreślił.

Cristiano Ronaldo: Czuję się zdradzony

Cristiano Ronaldo trafił do Manchesteru United latem 2021 roku z Juventusu. Wcześniej grał na Old Trafford w latach 2003-2009 i jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii tej drużyny. W 2008 roku sięgnął z nią po Ligę Mistrzów, a sam odebrał Złotą Piłkę, nagrodę dla najlepszego gracza na świecie. Po sześciu latach spędzonych w Manchesterze przeniósł się do Realu Madryt za rekordową wówczas kwotę 80 milionów funtów. Łącznie sięgnął w karierze po pięć Złotych Piłkę. Więcej ma tylko Lionel Messi (siedem).

Cały wywiad Cristiano Ronaldo z Piersem Morganem wyemitowany zostanie w środę.

RadioZET.pl