Obserwuj w Google News

Niepokojące słowa na temat Jakuba Modera. Trener mówi wprost

1 min. czytania
25.05.2023 17:59
Zareaguj Reakcja

Sytuacja Jakuba Modera w Brighton robi się coraz bardziej niepokojąca. Trener Roberto De Zerbi przekazał najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Polaka. Wszystko wskazuje na to, że nieprędko zobaczymy naszego reprezentanta na boisku.

Jakub Moder
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jakub Moder od ponad roku leczy kontuzję, której nabawił się w meczu przeciwko Norwich City. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy Polak zerwał więzadła krzyżowe. Początkowo zakładano optymistyczny scenariusz, w którym załapie się on jeszcze na mistrzostwa świata w Katarze, jednak szybko zostało to zweryfikowane przez rzeczywistość.

W kwietniu tego roku Moder wznowił treningi na boisku. Jego zdjęciami chwalił się nawet oficjalny profil Brighton. Kibice angielskiego klubu, jak i reprezentacji Polski z pewnością liczyli, że jeszcze w tym sezonie zobaczą pomocnika na boisku. Jak się jednak okazuje, nie nastąpi to szybko.

Redakcja poleca

Niepokojące informacje ws. Modera

Trener "Mew" Roberto De Zerbi w rozmowie z Viaplay przekazał niepokojące informacje dotyczące zdrowia Polaka. - Jakub ostatecznie nie zagrał, nie było go nigdy z nami. Nie jest w stanie, który pozwala mu na grę, więc nie mogłem brać go pod uwagę - tłumaczył Włoch.

- W przyszłym sezonie będziemy na niego czekać. Z pewnością będzie potrzebował czasu na odbudowę. Jesteśmy gotowi na niego poczekać - przyznał.

Jakub Moder rozegrał do tej pory 45 meczów w koszulce Brighton. 24-latek zdołał strzelić dwa gole i zaliczyć cztery asysty.

RadioZET.pl/Viaplay