Obserwuj w Google News

Nie żyje 27-letnia piłkarka. "Bolesna wiadomość dla wszystkich"

1 min. czytania
21.09.2023 22:04
Zareaguj Reakcja

Maddy Cusack nie żyje. Piłkarka Sheffield United zmarła w wieku 27 lat. O śmierci zawodniczki poinformował klub w mediach społecznościowych. - To bolesna wiadomość dla wszystkich w Bramall Lane - powiedział dyrektor drużyny Stephen Bettis.

Maddy Cusack
fot. Sheffield United/Twitter screen

Maddy Cusack trafiła do Sheffield United cztery lata temu. Od tamtej pory zagrała w ponad stu meczach w barwach klubu. W zeszłym sezonie zdobyła dwie bramki, a jej drużyna zakończyła rywalizację na ósmym miejscu. W 2021 roku została mianowana dyrektorem ds. marketingu.

Maddy Cusack nie żyje

"Sheffield United jest zdruzgotany informacją o smutnej wiadomości o śmierci Maddy Cusack. Klub i rodzina Maddy będą wdzięczni za uszanowanie prywatności i powstrzymają się dalszych komentarzy w tej smutnej chwili" - napisał klub w mediach społecznościowych.

- To bolesna wiadomość dla wszystkich w Bramall Lane. Maddy miała wyjątkową pozycję w Sheffield United i była popularna wśród wszystkich, z którymi się spotkała. Jej osobowość i profesjonalizm zasługiwały na najwyższe uznanie. Będzie nam jej bardzo brakowało - dodał Stephen Bettis - dyrektor zespołu.

W lipcu tego roku Cusack przedłużyła umowę z Sheffield, a miesiąc później została wicekapitanem zespołu. Miała 27 lat.

Usunęła stamtąd Putina. Isinbajewa manifestacyjnie odcina się od Rosji

Mistrz Europy oddał swój medal. Krążek trafił do szczególnego miejsca

Najgorsze miejsce od siedmiu lat. Duży spadek Polski w rankingu FIFA