Bednarek wylądował w szpitalu. Są nowe informacje nt. stanu zdrowia Polaka

19.03.2023 11:39

Jeszcze w pierwszej połowie meczu z Tottenhamem Jan Bednarek musiał opuścić spotkanie z powodu kontuzji. U Polaka podejrzewano złamanie żeber. Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia naszego obrońcy przekazał portal meczyki.pl.

Jan Bednarek
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Polscy kibice mogli mieć powody do zmartwienia, oglądając mecz Southampton - Tottenham (3:3). W 34. minucie meczu po przepychance w polu karnym Jan Bednarek dostał cios w żebra i upadł na murawę. Nasz reprezentant został zmieniony jeszcze przed przerwą i przewieziony do szpitala na badania.

Nowe informacje nt. zdrowia Jana Bednarka

Początkowo zakładano, że Bednarek nabawił się złamania żeber, co definitywnie wykluczyłoby go z marcowych meczów reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że biało-czerwoni rywalizują z Czechami i Albanią. Dziennikarz zajmujący się Southampton Mark Wyatt pisał nawet, że 26-latka czeka dłuższa przerwa od gry.

Nowe informacje w tej sprawie przedstawił portal meczyki.pl. Jak czytamy, skończyło się tylko na strachu, a lekarze w trakcie badań nie znaleźli złamania.

Polak do dyspozycji Fernando Santosa

Wszystko wskazuje na to, że Bednarek poleci do Warszawy, by stawić się na pierwsze zgrupowanie z nowym selekcjonerem Fernando Santosem.

Pierwszy mecz Polaków już 24 marca. Wtedy zmierzymy się w Pradze z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024.

loader

RadioZET.pl/meczyki.pl