,

Trenera Tottenhamu czeka kolejna przerwa. Asystent zastąpi Antonio Conte

Paweł Żurek
16.02.2023 12:50

Antonio Conte, trener Tottenhamu, przez jakiś czas nie wróci do pracy w klubie. Włoch przed dwoma tygodniami musiał przejść operację wycięcia pęcherzyka żółciowego.

Asystent zastąpi Antonio Conte. Trenera Tottenhamu czeka kolejna przerwa
fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Antonio Conte po operacji tymczasowo przestał prowadzić drużynę Tottenhamu, którą w zastępstwie objął jego asystent, Cristian Stellini. Włoski trener opuścił jeden mecz Tottenhamu. Rywalem Kogutów był wówczas Manchester City, a spotkanie zakończyło się wygraną londyńczyków (1:0).

Conte wrócił do pracy i był już na ławce podczas zeszłotygodniowej porażki 4-1 w Premier League z Leicester i w trakcie meczu Ligi Mistrzów z AC Milanem (1:0).

Po wtorkowym, rozgrywanym w Mediolanie meczu LM, Conte pozostał we Włoszech i wrócił do swojego domu rodzinnego. Szkoleniowiec musiał przejść rutynową kontrolę po operacji, o czym poinformował klub na profilu na Twitterze.

„Po wczorajszej rutynowej kontroli pooperacyjnej we Włoszech, Antonio Conte pozostanie w swoim domu rodzinnym, aby dojść do siebie po ostatniej operacji. Zdrowie jest najważniejsze i wszyscy w klubie życzą mu jak najlepiej. Obowiązki pierwszej drużyny przejmie Cristian Stellini” – napisano.

RadioZET.pl/PAB