,

Antonio Conte trafił do szpitala. Jeszcze w środę przejdzie operację

01.02.2023 11:27

Antonio Conte w związku z silnym bólem brzucha trafił do szpitala i jeszcze dziś przejdzie operację - przekazał w komunikacie Tottenham Hotspur. Nie wiadomo, kiedy szkoleniowiec będzie mógł ponownie poprowadzić zespół.

Antonio Conte
fot. LINDSEY PARNABY/AFP/East News

Antonio Conte jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, a od 2021 roku prowadzi Tottenham Hotspur. W Anglii wciąż czeka na pierwszy znaczący sukces, ale jego pozycja jest niepodważalna. W tym sezonie "Koguty" zajmują 5. miejsce i walczą o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

W najbliższych dniach, może tygodniach, drużyna będzie musiała radzić sobie bez swojego menedżera. Włoski szkoleniowiec w środę trafił do szpitala, gdzie przejdzie operację.

Antonio Conte przejdzie operację

"Antonio Conte źle się poczuł z powodu silnego bólu brzucha. W związku z rozpoznaniem zapalenia pęcherzyka żółciowego jeszcze dziś przejdzie operację jego usunięcia i wróci po okresie rekonwalescencji" - napisano w komunikacie na Twitterze.

Pech dopadł włoskiego szkoleniowca na cztery dni przed arcyważnym starciem ligowym z Manchesterem City. Drużynę poprowadzi w tym meczu duet jego asystentów, Cristian Stellini i Marco Savorani.

RadioZET.pl/Tottenham