Obserwuj w Google News

Złodzieje okradli dom bramkarza Evertonu. Grozili mu nożem na oczach rodziny

2 min. czytania
10.03.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

Robin Olsen, bramkarz Evertonu, został okradziony. Złodzieje w sobotę weszli do jego domu, grozili mu nożami, po czym uciekli, zabierając ze sobą luksusowy zegarek i biżuterię.

Złodzieje okradli dom bramkarza Evertonu. Grozili mu nożem na oczach rodziny
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News
  • Złodzieje włamali się do domu Olsena w tę sobotę. Mieli ze sobą maczety, którymi grozili Olsenowi na oczach jego dzieci oraz żony
  • Z domu bramkarza Evertonu wynieśli biżuterię oraz luksusowy zegarek
  • Robin Olsen jest wypożyczony z Romy do Evertonu. 31-letni Szwed zagrał w tym sezonie w 9 meczach

Robin Olsen w dniu ataku był w domu. W sobotę wieczorem włamali się do niego zamaskowani złodzieje, którzy na oczach dzieci i żony bramkarza  Evertonu grozili mu nożem. Pociechy Olsena mają 2 i 5 lat.

Złodzieje uciekli z domu z drogą biżuterią I luksusowym zegarkiem. Policja z  Liverpoolu już prowadzi dochodzenie w sprawie. Everton – obecny klub piłkarza – zaoferował mu pomoc psychologiczną.

Redakcja poleca

Jak donoszą osoby z otoczenia Olsena, on sam poradził sobie ze zdarzeniem, choć martwi się, jak wpłynie ono na jego dzieci. Bramkarz zastanawia się nad tym, czy nie przeprowadzić się z domu, w którym mieszkają z rodziną.

Robin Olsen nie jest jedyną ofiarą złodziei wśród piłkarzy i trenerów Premier League. W zeszłym miesiącu z domu Carlo Ancelottiego, trenera Evertonu, skradziono sejf. Do domu utytułowanego szkoleniowca włamali się złodzieje noszący kominiarki. W zeszłym roku okradziono także innego mieszkańca Liverpoolu – Fabinho. Piłkarz Mistrza Anglii stracił samochód i biżuterię, które zabrano mu w trakcie meczu z Chelsea.

RadioZET.pl/Daily Mail/PAB