Obserwuj w Google News

Moder zdradził, kiedy będzie gotowy do gry. "Rehabilitacja nabrała rozpędu"

1 min. czytania
05.09.2022 11:06
Zareaguj Reakcja

Jakub Moder poinformował przed kamerami Canala+Sport, kiedy możemy spodziewać się jego powrotu na boisko. Polski pomocnik przekazał dobre wieści.

Jakub Moder
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jakub Moder w kwietniu zerwał więzadła krzyżowe. Po diagnozie kontuzji rozpoczęła się walka z czasem, by reprezentant Polski zdążył na nadchodzące mistrzostwa świata w Katarze. Niestety ziścił się najgorszy scenariusz i uraz pomocnika okazał się zbyt poważny, by mógł on pojechać na MŚ 2022.

Mimo groźnej kontuzji, powrót na boisko nie jest wcale tak daleko. Mówi o tym sam piłkarz, który stanął przed kamerami Canal+Sport, by osobiście poinformować fanów, kiedy będzie on zdolny do ponownej gry.

Moder ujawnił, kiedy wraca na boisko

- Myślę, że obiektywnie to początek 2023 r., ciężko określić, czy to będzie styczeń, czy luty. Rehabilitacja nabrała już rozpędu, więc jest bliżej niż dalej - powiedział środkowy pomocnik Brighton & Hove Albion.

Redakcja poleca

Popularny "Modziu" gra w Premier Leauge od 2020 roku. W tym czasie Polak zaliczył 45 występów w barwach "Mew". Udało mu się strzelić dwa gole oraz zanotować cztery asysty.

RadioZET.pl/Canal+Sport