Obserwuj w Google News

Polak doceniony przez Manchester United. Taką szansę dostają najlepsi

1 min. czytania
05.10.2022 18:05
Zareaguj Reakcja

W środę Manchester United odbył ostatnie przygotowania przed czwartkowym meczem w Lidze Europy. Do treningu z pierwszą drużyną zostało zaproszonych kilku zawodników z akademii klubu. Wśród nich znalazł się reprezentant Polski.

Maxi Oyedele
fot. Instagram screen/maxioyedele

Manchester United już w czwartek rozegra swoje trzecie spotkanie z Omonią Nikozja w ramach tej edycji Ligi Europy. W środowe popołudnie pierwsza drużyna odbyła ostatnie przygotowania w swojej siedzibie w Carrington przed wylotem na Cypr.

Do sesji treningowej zostali dołączeni również młodsi gracze akademii. Szansę na pokazanie swoich umiejętności przed trenerem Man. Utd dostał 17-letni Maxi Oyedele, który jest młodzieżowym reprezentantem Polski.

Redakcja poleca

Wielkie wyróżnienie dla Oyedele

Na jednym ze zdjęć ze środowego treningu widzimy, jak Oyedele złapał dobry kontant z Anthonym Martialem, francuskim napastnikiem "Czerwonych Diabłów". Pod fotografią posypało się kilka pochlebnych komentarzy w kierunku 17-latka. 

Mimo młodego wieku pomocnik regularnie dostaje powołania do kadry Polski u-19. Podczas ostatniego wrześniowego zgrupowania zagrał on we wszystkich meczach. 

RadioZET.pl