Obserwuj w Google News

Media: bójka na treningu Manchesteru United. Ragnick przerwał zajęcia

1 min. czytania
14.05.2022 11:29
Zareaguj Reakcja

„The Sun” poinformowało w sobotę, że podczas treningu Manchesteru United doszło do bójki między dwoma zawodnikami. Ralf Ragnick po incydencie przerwał zajęcia.

Media: bójka na treningu Manchesteru United. Ragnick przerwał zajęcia
fot. PAUL ELLIS/AFP/East News

Trener  Manchesteru United po przegranej z Brighton (0:4) zarządził cztery dni wolnego od treningu, ale w zawodnikach dalej „siedzą” emocje związane z fatalnymi wynikami. Według informacji "The Sun" trener Ralf  Ragnick przerwał piątkową sesję treningową z powodu starcia pomiędzy dwoma zawodnikami seniorskiego składu. Ich nazwiska nie zostały podane.

„Nawet zawodnicy, którzy przywykli do starć na treningach byli zaskoczeni. Dwaj piłkarze, którzy doprowadzili do bójki musieli zostać rozdzieleni. Cały zespół zszedł do szatni” – napisało The Sun.

Redakcja poleca

W ten weekend zawodnicy Manchesteru United nie rozgrywają meczu. Czerwonym Diabłom pozostało już tylko jedno spotkanie – z Crystal Palace – które odbędzie się w następną niedzielę (22.05). MU jest obecnie 6. w tabeli, ale nie może być jeszcze pewne awansu do Ligi Europy. 7. zespół ligi, West Ham United, traci do MU tylko 3 punkty, a ma jeden mecz zaległy.

RadioZET.pl/PAB