Obserwuj w Google News

Matty Cash błyszczy na angielskich boiskach. Piękna asysta w meczu z Chelsea

1 min. czytania
22.09.2021 23:22
Zareaguj Reakcja

Matty Cash dał kolejny argument, by kibice w Polsce domagali się powołania go do reprezentacji Polski. Obrońca Aston Villi w meczu z Chelsea popisał się kapitalnym dośrodkowaniem, z którego gola zdobył Cameron Archer.

Matty Cash błyszczy na angielskich boiskach. Piękna asysta obrońcy Aston Villi
fot. AP/Associated Press/East News

Matty Cash rozpoczął mecz z Chelsea w podstawowym składzie Aston Villi. Prawy obrońca pozostał na boisku do 73 minuty, kiedy zmienił go Ezri Konsa. Obrońca The Villans był jednym z najwyżej ocenianych zawodników swojej drużyny – zanotował 3 wybicia, 53 kontakty z piłkę i 25 celnych podań (67,6 % wszystkich).

Co najistotniejsze, obrońca przymierzany do reprezentacji Polski zanotował asystę. W 64. minucie Cash dośrodkował w pole karne, a jego podanie w bardzo efektowny sposób wykończył Cameron Archer. Obrońca kontynuuje więc dobrą passę - w sobotę podczas meczu z Evertonem zdobył gola (3:0), a teraz dołożył do niego asystę.

Mecz rozgrywany w EFL Cup zakończyły karne. Aston Villa zmarnowała dwie jedenastki, Chelsea pomyliła się tylko raz i to drużyna Tuchela zagra w kolejnej rundzie pucharu.

RadioZET.pl/Sofascore/PAB