Obserwuj w Google News

Andrzej Twarowski żegna się z Canal+. Wiemy, dokąd przechodzi

Maciej Walasek
1 min. czytania
28.09.2022 10:50
Zareaguj Reakcja

Andrzej Twarowski żegna się z Canal+ Sport i przechodzi do Viaplay - poinformował portal wirtualnemedia.pl. Dziennikarz pożegna się ze stacją na koniec października.

Andrzej Twarowski
fot. Canal+Sport/YouTube screen

Andrzej Twarowski pracuje w Canal+ od połowy lat 90. i wygląda na to, że wkrótce jego przygoda ze stacją dobiegnie końca. Głównie był komentatorem meczów Premier League. Widzowie mogli go usłyszeć także w spotkaniach Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Jednocześnie Twarowski wspólnie z Tomaszem Smokowskim prowadził program "Ligi+ Extra".

W 2017 roku Andrzej Twarowski odszedł z Canal+, tworząc radio internetowe "Zapinamy Pasy". Po nieudanym projekcie powrócił do Canal+ w połowie 2018 roku.

Andrzej Twarowski przechodzi do Viaplay

Już od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje na temat przyszłości Twarowskiego. Ostatecznie serwis wirtualnemedia.pl ujawnił, że wraz z końcem października dziennikarz przeniesie się do Viaplay. Wcześniej do platformy streamingowej przenieśli się m.in. Przemysław Pełka i Adrian Olek.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że od sezonu 2022/23 Viaplay ma wyłączne prawa do Premier League, gdzie można oglądać spotkania ligi angielskiej.

RadioZET.pl