Zamknij

Nagły zwrot ws. nowego selekcjonera kadry. Zaskakujące doniesienia

22.01.2023 21:58

We wtorek kibice reprezentacji Polski mają poznać nazwisko nowego selekcjonera drużyny narodowej. Na dwa dni przed oficjalną prezentacją następcy Czesława Michniewicza Fabrizio Romando przekazał Tomaszowi Włodarczykowi z serwisu meczyki.pl nowe wiadomości. Według jego informacji w najbliższym czasie Paulo Bento nie planuje pojawiać się w kraju nad Wisłą.

Paulo Bento
fot. JUNG YEON-JE/AFP/East News

Cezary Kulesza w niedzielę ujawnił termin prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Specjalną konferencję prasową zaplanowano w najbliższy wtorek na PGE Narodowym. Zdaniem wielu mediów następcą Czesława Michniewicza ma zostać Paulo Bento.

Co z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Najnowsze wieści ws. wyboru trenera dla polskiej kadry przekazał Fabrizio Romano. Dziennikarz powiedział Tomaszowi Włodarczykowi z serwisu meczyki.pl, że w najbliższym czasie były opiekun reprezentacji Korei Południowej nie ma zamiaru przyjeżdżać do Polski.

loader

- Agent Paulo Bento właśnie powiedział mu, że na razie nie ma planów przylotu do Polski - powiedział Włodarczyk w programie "Pogadajmy o piłce" w serwisie.

Portugalczyk prowadził w przeszłości Sporting Lizbona, brazylijskie Cruzeiro, Olympiakos Pireus, a także chiński Chongqing Lifan. W latach 2010-14 był selekcjonerem Portugalii, a od 2018 do grudnia 2022 roku kierował reprezentacją Korei Południowej, z którą dotarł do 1/8 finału MŚ w Katarze.

RadioZET.pl