,

Dele Alli zaginął? Ze znanym piłkarzem nie ma żadnego kontaktu

22.03.2023 21:52

Co się dzieje z Dele Allim? Takie pytanie zadają sobie wszyscy w Besiktasie. Władze tureckiego klubu stracili kontakt z byłym graczem Tottenhamu Hotspur. Opiekun zespołu Senol Gunes ujawnił, że nikt nie wie, gdzie aktualnie znajduje się zawodnik.

Dele Alli
fot. CLIVE ROSE/AFP/East News

Od kilku lat kariera Dele Alliego nie jest usłana różami. Jednak początek 2015 roku nic na to nie wskazywał. Wówczas pomocnik podpisał 5,5-letnią umowę z Tottenhamem. W sumie w ekipie Kogutów rozegrał 181 meczów, w których zdobył 51 goli. W zeszłym roku gracz trafił do Evertonu, a następnie został wypożyczony do Besiktasu.

Besiktas szuka Dele Alliego

Niestety w klubie ze Stambułu nie wiedzie mu się najlepiej. W tureckiej drużynie wystąpił jedynie w 15 spotkaniach, ale głównie odgrywał rolę rezerwowego. Chociaż nic nie wskazuje na to, że Besiktas wykupi Anglika jeszcze w trakcie rozgrywek zawodnik otrzymał od Senola Gunesa kilka dni wolnego. Problem w tym, że już jakiś czas temu powinien stawić się w klubie.

"Daliśmy Alliemu pozwolenie na małą przerwę, jednak wciąż jeszcze nie wrócił. Obecnie w Turcji spadły ulewne deszcze, zapewne dlatego nie pojawił się w klubie. Staramy się ustalić, gdzie obecnie przebywa" - powiedział szkoleniowiec drużyny w rozmowie z Ekrem Konur.

RadioZET.pl