Zamknij

Wpadka Lewandowskiego z hotelowym filarem. Bezcenna reakcja kapitana

25.11.2022 18:10

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze. Między treningami piłkarze postanowili zagrać w ping-ponga. W czasie spotkania jednak z akcji kompletnie nie wyszła Robertowi Lewandowskiemu, a jego reakcja z pewnością rozbawiła niejednego kibica.

Lewandowski w hotelu w Katarze
fot. Łączy Nas Piłka/YouTube screen

Po bezbramkowym remisie z Meksykiem biało-czerwoni zaczęli przygotowania do drugiego starcia z Arabią Saudyjską, która już sprawiła sensację, pokonując Argentynę 2:1. Dzień przed drugim występem reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze serwis Łączy Nas Piłka opublikował kolejnego vloga, odsłaniając kulisy pracy kadry.

Piłkarze Czesława Michniewicza między treningami postanowili wykorzystać czas na inną dyscyplinę sportu, czyli na ping-ponga. Gracze zmierzyli się w deblu, a w jednej parze zagrali wspólnie Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek. Napastnicy popisywali się efektownymi zagraniami, ale w pewnym momencie doszło do sytuacji, której nie pozazdrościłby żaden z profesjonalistów tenisa stołowego.

Wpadka Lewandowskiego z udziałem hotelowego filaru

W pewnej chwiliLewandowski chciał zaserwować, ale piłeczka po jego zagrywce... zahaczyła o kant stołu. Napastnik Barcelony nie był na to przygotowany, aż musiał "odreagować", przytulając się do filaru. Ten moment można zobaczyć od 6 minuty i 20 sekundy.

Później Polacy stawili się na treningu, aby szlifować formę przed sobotnim pojedynkiem z Saudyjczykami.

loader

Relacja na żywo z meczu Polska - Arabia Saudyjska zostanie przeprowadzona na naszym portalu. Początek meczu w sobotę 26 listopada o godzinie 14:00.

RadioZET.pl