Zamknij
Ivana Knoll
  • EN_01546063_0545
  • EN_01546063_0681
  • EN_01546817_0007
  • 3 Zobacz
fot. Goran Stanzl/PIXSELL/Press Association/East News

Ivana Knoll jest jedną z największych wygranych mistrzostw świata w Katarze. Kibicka reprezentacji Chorwacji przez wielu uznana została miss tegorocznego mundialu.

Chorwatka została szybko wychwycona przez fotoreporterów, którzy sfotografowali ją na trybunach. Potem jej zdjęcia obiegły media społecznościowe. Znamienne było zwłaszcza to, na którym widać, jak jej urodą zachwycili się sami Katarczycy. Popularność Knoll rośnie tak szybko, że 4 dni temu modelka świętowała milion obserwujących na Instagramie. Teraz jej profil śledzi już ponad 1,5 miliona osób.

Ivana Knoll - miss mundialu w Katarze

Ivana Knoll podczas mundialu w Katarze dba nie tylko o swój interes, ale tez mocno kibicuje reprezentacji Chorwacji. Póki co jej starania przynoszą efekt, bo wicemistrzowie świata z roku 2018 awansowali już do ćwierćfinału. W nim zagrają z jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa, reprezentacją Brazylii.

W grze o złoto mistrzostw świata 2022 pozostają też m.in. Anglia czy Argentyna. Reprezentacja Polski zmagania zakończyła na 1/8 finału, przegrywając z aktualnymi mistrzami świata, Francuzami.

RadioZET.pl