Tak Katarczyków obchodzi mundial. Ze stadionu wychodzili masowo

20.11.2022 19:07

Katarscy kibice nie czekali na koniec meczu Kataru z Ekwadorem i masowo wychodzili ze stadionu na około 10 minut przed końcem. To tylko pokazuje, jak zainteresowani są mundialem i historycznym występem swojej reprezentacji.

kibice w Katarze
fot. Twitter

"Kibice Kataru znudzili się już meczem" - napisał obecny na stadionie ekspert TVP Sport, Sebastian Mila, dołączając do tego wymowne wideo. Na filmie widać, jak Katarczycy masowo wychodzą ze stadionu i to na długo przed jego zakończeniem. O tym, że trybuny pustoszeją, rozmawiali tez w trakcie transmisji komentatorzy - Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Kibice podczas meczu Katar - Ekwador

Organizacja mundialu w Katarze od samego początku spotykała się z wieloma głosami krytyki. W ostatnim czasie głośnym echem odbiły się filmiki, na których widać, jak między innymi Katarczycy przebrani w stroje piłkarskie udają kibiców reprezentacji Francji, Anglii czy Chorwacji.

Mecz otwarcia mistrzostw świata pomiędzy Katarem i Ekwadorem zakończył się porażką gospodarzy 0:2. Bramki dla rywali strzelił Enner Valencia, który trafił z rzutu karnego i po strzale głową. W tej samej grupie rywalizują jeszcze Senegal i Holandia, które w bezpośrednim meczu zmierzą się w poniedziałek.

Biało-czerwoni do gry wejdą we wtorek. Mecz Polska - Meksyk zaplanowano na godzinę 17.00.

RadioZET.pl