Zamknij

Tak Szpakowski zareagował na obronionego karnego Szczęsnego. "Ku**a mówiłem"

27.11.2022 14:07

Reprezentacja Polski wygrała swój mecz z Arabią Saudyjską 2:0. Wojciech Szczęsny wybronił rzut karny i stał się bohaterem spotkania. Sebastian Mila na Twitterze podzielił się krótkim wideo ze swojej i Dariusza Szpakowskiego reakcji na paradę polskiego bramkarza.

Szpakowski i Mila cieszą się z obrony karnego przez Szczęsnego
fot. Twitter screen/Sebastian Mila

Reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Arabią Saudyjską w drugim meczu na mistrzostwach świata w Katarze. W bramce Polaków błyszczał Wojciech Szczęsny, który w pierwszej połowie w cudownym stylu obronił rzut karny, a później dobitkę.

- Oglądaliśmy karne i wiedzieliśmy, że on czeka na ruch bramkarza. Zrobiłem pierwszy ruch w lewo, żeby rzucić się w prawo..., no i nabrał się. Fajnie - skwitował polski bramkarz na antenie TVP Sport.

Niesamowita reakcja Szpakowskiego na obronionego karnego

Emocji związanych z obronionym rzutem karnym nie ukrywał były reprezentant Polski Sebastian Mila oraz Dariusz Szpakowski. Mila za mocą Twittera udostępnił krótkie wideo, które pokazuje ich reakcję na obronę Szczęsnego. Na nagraniu słychać, jak Dariusz Szpakowski chwilę przed karnym mówi: "szczena to złapie", a po obronie kwituje to słowami: "ku*wa mówiłem".

Następny mecz Polacy zagrają już w środę. Wtedy to czeka ich decydujące starcie z Argentyną. W "polskiej" grupie nic nie jest jeszcze przesądzone dlatego też emocje w tym spotkaniu będą jeszcze większe. Relacja z meczu Polska - Argentyna na naszym portalu sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl