Zamknij

Świętowały topless zwycięstwo Argentyny. Musiały uciekać z Kataru

21.12.2022 12:16

Dwie fanki Argentyny w euforii zdjęły koszulki i świętowały zwycięstwo swojej reprezentacji nad Francją w finale mistrzostw świata. Media donoszą, jak na to zdarzenie zareagowały służby w Katarze. Było groźnie.

Fanki z Argentyny
fot. Twitter screen/nypost.com

Fani Argentyny nie mogli powstrzymać emocji po ostatnim strzelonym rzucie karnym w finale mistrzostw świata w Katarze. Szczególny sposób celebracji wybrały sobie dwie fanki Albicelestes, które stały w pierwszym rzędzie. Podczas transmisji telewizyjnej niektórzy bardziej spostrzegawczy widzowie mogli zauważyć, jak wspomniane kibicki zdjęły koszulki i pokazały biust.

W sieci zawrzało, a niebezpiecznie zrobiło się w samym Katarze. Gazeta "The Sun" doniosła, że argentyńskim fankom grozi więzienie a "Daily Mail" informował, że kobiety zostały wyprowadzone ze stadionu.

Musiały uciekać z Kataru

Z kolei portal "Marca" informował, że kobietom udało się uciec z Kataru. Do medialnych spekulacji odniosły się same zainteresowane. Za pomocą Instagrama potwierdziły, że "uciekły z Kataru i w tym momencie przebywają w Europie".

W Katarze prawo bardzo restrykcyjnie patrzy na ubiór obywatelek. Przed rozpoczęciem mundialu organizatorzy przedstawili wytyczne, w którym ostrzegli kobiety przed zakładaniem prześwitujących i zbyt krótkich ubrań. Argentynki złamały prawo, ale udało im się uciec.

loader

RadioZET.pl