Zamknij

Stanowski zszokował. Ujawnił, czego spodziewał się Michniewicz po PZPN

22.12.2022 22:20

PZPN podjął decyzje o nie przedłużeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Krzysztof Stanowski w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym ujawni, że nie tego spodziewał się obecny selekcjoner. - Jestem zaskoczony - mówił Stanowski.

Czesław Michniewicz
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Decyzją Cezarego Kuleszy PZPN nie przedłużył umowy z Czesławem Michniewiczem. Obecny kontrakt wygasa 31 grudnia i nie będzie przedłużony. Oznacza to, że polski związek będzie musiał szukać nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Krzysztof Stanowski w Kanale Sportowy przyznał, że Michniewicz myślał, że jego umowa zostanie przedłużona. - Uważam, że Czesław Michniewicz, jadąc dziś do Warszawy spodziewał się, że przedłuża umowę. Jestem o tym przekonany - przyznał w programie "Hejt Park".

Duże zaskoczenie ws. Michniewicza

- Tak wyglądały ostatnie tygodnie, jakby to miało nastąpić. A że nie nastąpiło... Jestem zaskoczony, oczywiście - dodał Stanowski.

Czesław Michniewicz poprowadził reprezentację w 13 meczach. Pięć razy wygrywał i odniósł tyle samo porażek, do tego zanotował trzy remisy. Michniewiczowi udało się zrealizować cel na mundialu i awansować z grupy, jednak wszystko przyćmiły sprawy poza boisko, m.in. "afera premiowa".

- W tej atmosferze nie dało się dalej funkcjonować. Trzeba to było przerwać, bo zrobiłoby się zbyt toksycznie - mówił Stanowski.

loader

RadioZET.pl/Kanał Sportowy