Obserwuj w Google News

Reprezentanci Polski spotkali się z gwiazdą Instagrama. "Świetny zespół"

1 min. czytania
24.11.2022 09:04
Zareaguj Reakcja

Reprezentanci Polski w przerwie od treningów i zajęć odwiedzili w środę jednego z najbardziej znanych restauratorów świata – Salt Bae. Turek wrzucił na swojego Instagrama wspólne zdjęcie z kilkoma kadrowiczami, na którym umieścił podpis „Świetny zespół”.

Reprezentanci Polski spotkali się z gwiazdą Instagrama. "Świetny zespół"
fot. Instagram/screen

Reprezentanci Polski odwiedzili restaurację Salt Bea (właśc. Nusret Gokce), która znajduje się bardzo blisko bazy kadry, czyli hotelu Ezdan Palace. Do lokalu w Dosze, prowadzonego przez popularnego Turka, dzieliło ich nieco ponad 10 kilometrów.

Restaurację odwiedził Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Krystian Bielik, Michał Skóraś, Szymon Żurkowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Przemysław Frankowski i Nicola Zalewski. Salt Bae wrzucił na swoje instagramowe konto zdjęcie z kadrowiczami, które podpisał "Świetny zespół". Opublikował też jedno osobne, z samym Robertem Lewandowskim.

Instagram Salt Bae
fot. Instagram Salt Bae/screen

Nusret Gokce prowadzi sieć restauracji, której filie znajdują się m.in. w Dubaju, Nowym Jorku, Dosze, na Mykonos i w Londynie. Ze względu niezwykle oryginalne dania, które serwuje, lokale są bardzo popularne wśród piłkarzy, którzy lubią fotografować się z właścicielem. Gośćmi Salt Bae był m.in. Diego Maradona, Neymar, Franck Ribery, Cristiano Ronaldo czy Kylian Mbappe.

Reprezentacja Polski zagra kolejny mecz już w tę sobotę o godz. 14.00. Naszym kolejnym rywalem w grupie C będzie Arabia Saudyjska.

RadioZET.pl/PAB