Obserwuj w Google News

Polska - Meksyk. Jakub Moder z ważnym przekazem dla kadry

1 min. czytania
22.11.2022 12:05
Zareaguj Reakcja

Jakub Moder z powodu kontuzji nie został powołany na mundial w Katarze, ale wspiera swoich kolegów przed meczem Polska - Meksyk. - Całej kadrze życzę jak największego sukcesu - przekazał w mediach społecznościowych.

Jakub Moder
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Absencja Modera jest wielkim osłabieniem dla reprezentacji Polski. Nikt nie ma wątpliwości, że gdyby nie kontuzja pomocnik Brighton byłby pewniakiem do gry w pierwszym składzie. Trener Czesław Michniewicz musi jednak radzić sobie bez niego. W środku pola może liczyć między innymi na Sebastiana Szymańskiego, Piotra Zielińskiego, Damiana Szymańskiego, Krystiana Bielika, Grzegorza Krychowiaka czy Szymona Żurkowskiego.

Jakub Moder: Od zawsze marzyłem o grze na mundialu

"Od zawsze marzyłem, żeby reprezentować Polskę na mistrzostwach świata i o to marzenie, jeszcze bardziej niż zwykle, walczyłem przez ostatnie 7 miesięcy. Niestety rehabilitacja okazała się trudniejsza, niż wydawała mi się na początku i moje marzenie o grze na mundialu muszę odłożyć na później. Całej kadrze życzę jak największego sukcesu w Katarze, a ja pracuję dalej, żeby być gotowym na następne mecze. Widzimy się niedługo" - przekazał pomocnik w mediach społecznościowych.

Reprezentacja Polski grę na mundialu w Katarze rozpocznie już we wtorek. W pierwszym spotkaniu mistrzostw świata zmierzy się z Meksykiem. Następnie rywalem Roberta Lewandowskiego i spółki będzie Arabia Saudyjska. Na koniec fazy grupowej zagramy natomiast z Argentyną.

Mecz Polska - Meksyk na żywo we wtorek od godziny 17.00 na naszym portalu.

RadioZET.pl