Polska - Francja WIDEO: Gole, bramki z meczu 1/8 finału MŚ

04.12.2022 18:00

Polska - Francja WIDEO: Zobacz gole, bramki z meczu 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. W pierwszej połowie Wojciecha Szczęsnego pokonał Olivier Giroud, a po zmianie stron do siatki trafił dwa razy Kylian Mbappe. W końcówce gola dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski.

Olivier Giroud

Reprezentacja Polski mierzyła się z aktualnymi mistrzami świata, naszpikowaną gwiazdami reprezentacją Francji. Liderem ofensywy Trójkolorowych jest nie kto inny jak Kylian Mbappe. Gracza Paris Saint-Germain wspierają Antoine Griezmann, Olivier Giroud i Ousmane Dembele.

Pod koniec pierwszej połowy to właśnie Giroud pokonał Szczęsnego w sytuacji sam na sam. Asystą popisał się tu Mbappe. Po zmianie stron sam Kylian trafił do siatki. I to dwukrotnie. Oba gole były pięknej urody.

W doliczonym czasie gry honorowego gola dla Polski zdobył Robert Lewandowski, który wykorzystał rzut karny.

Polska - Francja: GOLE, WIDEO meczu mundialu 2022

Polska ostatecznie przegrała 1:3 i pożegnała się z mistrzostwami świata. Francja w ćwierćfinale zagra ze zwycięzcą meczu Anglia - Senegal.