Wiemy, kto skomentuje mecz Polska - Francja. TVP zdecydowało

04.12.2022 14:40

Polska - Francja: Reprezentacja Polski sprawiła miłą niespodziankę, awansując do 1/8 finału mistrzostw świata, gdzie zmierzy się z Francją. Przed spotkaniem z aktualnymi mistrzami świata TVP zdradziło, kto zasiądzie za mikrofonem w tym wyjątkowym starciu. Relacja na żywo z meczu Polska - Francja zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl od godziny 16.00.

Cash, Zieliński, Milik
fot. Francisco Seco/Associated Press/East News

W niedzielę 4 grudnia reprezentacja Polski po raz pierwszy od 36 lat wystąpi w 1/8 finału mistrzostw świata. Chociaż Polacy przegrali z Argentyną 0:2, udało im się znaleźć w gronie 16 najlepszych zespołów globu. Ostatecznie stało się to dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Meksyku.

Czesław Michniewicz wypełnił cel minimum, jakim było wyjście z grupy i w meczu z Francją biało-czerwoni powinni grać bez żadnej presji. Pojedynek Roberta Lewandowskiego i spółki z mistrzami świata zaplanowano w niedzielę 4 grudnia o godzinie 16:00.

Komentatorzy meczu Polska - Francja. Telewizja Polska podjęła decyzję

Jeszcze przed mundialem TVP podało rozpiskę komentatorów, którzy nie tylko zasiądą przed mikrofonem w meczach Polaków, ale przedstawiono listę na całą fazę grupową. Po awansie biało-czerwonych wielu kibiców zastanawiało się, kto skomentuje historyczne spotkanie w 1/8 finału Polska - Francja. Telewizja Polska ujawniła, że w tym starciu widzowie usłyszą Mateusza Borka, któremu asystować będzie, a raczej towarzyszyć Robert Podoliński.

loader

Mecz Polska - Francja na żywo na naszym portalu od godziny 16.00.

RadioZET.pl