Zamknij

Niepewność ws. Lewandowskiego. Michniewicz nie chciał tego zdradzić

16.11.2022 10:59

Czesław Michniewicz na konferencji prasowej przed meczem z Chile nie chciał zdradzić, czy Robert Lewandowski dostanie w środę szansę gry. Podobnie wypowiedział się na temat Wojciecha Szczęsnego.

Czesław Michniewicz
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Skład na mecz z Chile owiany jest tajemnicą. Michniewicz nie zdradził szczegółów, sugerując tylko, że wolne w środowym spotkaniu otrzyma pięciu reprezentantów Polski. Wśród nich będzie na pewno Michał Skóraś, który nie tak dawno zmagał się z kontuzją. Selekcjoner zapytany został o to, czy wystawi do gry Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. - Któryś z nich może zagrać - odpowiedział enigmatycznie.

Zgodnie z przewidywaniami większe szanse na grę wydaje się mieć Szczęsny. Jak zapowiedział Michniewicz, w starciu z Chile będzie chciał sprawdzić piłkarzy, którzy w ostatnim czasie mniej grali w klubach. Lewandowski eksploatowany był aż nadto, dlatego spodziewamy się, że w ataku wystąpić może duet Karol Świderski - Krzysztof Piątek.

Przewidywany skład na mecz Polska - Chile:

Wojciech Szczęsny - Jan Bednarek, Kamil Glik, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Grzegorz Krychowiak, Szymon Żurkowski, Damian Szymański, Jakub Kamiński - Karol Świderski, Krzysztof Piątek

loader

Nadchodzące spotkanie będzie ostatnim testem przed mistrzostwami świata. Biało-czerwoni już 22 listopada zagrają w Katarze z Meksykiem. W kolejnych pojedynkach ich rywalem będą reprezentacje Arabii Saudyjskiej i Argentyny.

Mecz Polska - Chile na żywo już w środę o godzinie 18.00. Relacja i wynik spotkania live na naszym portalu.

RadioZET.pl