Zamknij

Najpiękniejsza piłkarka świata zaczepiła Lewandowskiego w sieci. Wystarczyło jedno pytanie

08.12.2022 18:21

Ana Maria Marković w ostatnim czasie odpowiadając na pytanie internauty oznaczyła konto Roberta Lewandowskiego. Okrzyknięta przez media "najpiękniejsza piłkarka świata" zdradziła, że kapitan reprezentacji Polski jest jej ulubionym piłkarzem grającym w La Liga.

Robert Lewandowski
fot. Moises Castillo/Associated Press/East News

Ana Maria Marković to piłkarka reprezentacji Chorwacji, występująca na pozycji napastnika. Na co dzień gra w Grasshopper Club Zurych, dla którego w 46 meczach strzeliła trzy bramki. 23-latka, którą media nazywają "najpiękniejszą piłkarką świata" nie kryje się z tym, że podoba jej się taka sytuacja.

Marković zaczepiła Lewandowskiego na Twitterze

"Podobały mi się artykuły, w których nazwano mnie najpiękniejszą piłkarką lub jedną z najpiękniejszych, ponieważ cieszę się, że ludzie doceniają moją urodę. Ale później pojawiły się artykuły, w których opisano mnie, jako najseksowniejszą. Nie podobało mi się to. Także ze względu na moją rodzinę" - cytuje jej słowa portal 20min.ch.

loader

Jeden z internautów zadał Marković pytanie na Twitterze, będąc ciekawym, który zawodnik wzbudza w niej największe zainteresowanie w hiszpańskich rozgrywkach La Liga. Ana Maria Marković odparła, że zwraca uwagę na Roberta Lewandowskiego, oznaczając konto Polaka.

Do początku grudnia Marković mogła oglądać Lewandowskiego w czasie mistrzostw świata w Katarze. Teraz Chorwatka, podobnie jak inni kibice będzie musiała poczekać, aż ponownie zobaczy 34-latka na boisku. Napastnik FC Barcelony wróci do gry dopiero w drugiej połowie stycznia. Jest to związane z karą zawieszenia, jaką otrzymał kapitan biało-czerwonych po czerwonej kartce z Osasuną Pampeluna.

RadioZET.pl