Zamknij

Michniewicz o konflikcie z Kuleszą. "To manipulacja i nieprawda"

08.12.2022 08:45

Czesław Michniewicz był gościem Bogdana Rymanowskiego w programie Gość Radia ZET. Selekcjoner odpowiedział na pytanie o swojej przyszłości w kadrze oraz zdradził, w jakich relacjach jest z prezesem PZPN-u Cezarym Kuleszą.

Czesław Michniewicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Czesław Michniewicz w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim został zapytany o swoją przyszłość i nowy kontrakt. Selekcjoner zdradził, że na razie nic nie wie na temat nowej umowy. - Co zrobi pan prezes Kulesza to zobaczymy, nikt z nas nie wie jeszcze łącznie ze mną, ale mówienie o tym, że jestem w konflikcie z prezesem to kolejna manipulacja i nieprawda - wyjaśnił Michniewicz.

Następnie trener został zapytany, czy nie myślał o rezygnacji ze stanowiska w związku z sytuacją, która wytworzyła się wokół reprezentacji. - Ja dzisiaj jestem w innej rzeczywistości. Te zadanie, które postawił przede mną prezes Kulesza, nie jest mu łatwo od samego początku co warto podkreślić, ale cały czas mnie wspiera i jest po mojej stronie i pomaga we wszystkich rzeczach. Wbrew tym wszystkim doniesieniom medialnym, być może ktoś by chciał, żebyśmy się pokłócili, ale tak niestety dla nich nie jest - tłumaczył.

Michniewicz nie chce rezygnować z reprezentacji

- Nie zamierzam rezygnować, uważam, że wykonuje swoje zadania. Oczywiście zawsze może być lepiej pod każdym względem i to punktowym i to stylu gry reprezentacji, ale jak się popatrzy jak ona się tworzy, z jakich zawodników to ta reprezentacja bardzo fajnie może funkcjonować - dodał Gość Radia ZET.

loader

RadioZET.pl