Zamknij

Michniewicz nie przyszedł na konferencję. Nagle głos zabrał rzecznik kadry

28.11.2022 15:23

Czesław Michniewicz nie zjawił się na poniedziałkowej konferencji reprezentacji Polski. W jej trakcie nieobecność selekcjonera wytłumaczył rzecznik biało-czerwonych. - Apelowałbym o to, by nie szukać dziury w całym, bo tutaj nie ma żadnych podtekstów - podkreślił Jakub Kwiatkowski, który w podobnym tonie wypowiedział się na temat treningu, który został zamknięty dla mediów.

Czesław Michniewicz
fot. ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

W poniedziałek polscy dziennikarze nie mieli możliwości zadania pytań Czesławowi Michniewiczowi z powodu jego nieobecności. Jednocześnie tuż po konferencji prasowej trening z udziałem reprezentantów Polski został całkowicie zamknięty dla mediów, którzy w spokoju przygotowują się do środowego meczu z Argentyną. Na pytania dziennikarzy odpowiadała trójka kadrowiczów: Mateusz Wieteska, Damian Szymański i Szymon Żurkowski.

- Wytłumaczę, żeby nikt nie budował dziwnych historii wokół tej sytuacji. Wszystkie drużyny, zgodnie z regulaminem, mają prawo zamknąć w całości jeden trening przed każdym meczem. Gramy pojutrze najważniejsze spotkanie, chcemy wykorzystać dzisiaj maksymalnie nasz czas na boisku, dlatego zajęcia zostały zamknięte. Nie dlatego, że kogoś nie lubimy, tylko dlatego, że chcemy potrenować - wyjaśnił Jakub Kwiatkowski.

MŚ 2022: Michniewicz nieobecny na konferencji prasowej

Rzecznik reprezentacji Polski dodał, że w nieobecności Michniewicza na konferencji prasowej również nie ma niczego nadzwyczajnego.

loader

- Trener nie przyszedł na spotkanie z dziennikarzami, ponieważ przygotowuje się do środowego meczu. Będzie jutro odpowiadał na pytania mediów. Nie szukajmy dziury w całym, ponieważ tutaj nie ma żadnych podtekstów - zakończył.

Polscy piłkarze po dwóch kolejkach grupy C prowadzą w tabeli z dorobkiem czterech punktów i bez straconej bramki - zremisowali 0:0 z Meksykiem i pokonali 2:0 Arabię Saudyjską. W środę powalczą o awans do 1/8 finału. Relacja na żywo ze spotkania Polska - Argentyna zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP