Zamknij

Menedżer Grosickiego uderza w Michniewicza. "Totalna pomyłka"

08.12.2022 12:01

- Uważam, i to nie tylko moje zdanie, że "Grosik" został skrzywdzony przez trenera - mówił w rozmowie z "Faktem" Daniel Kaniewski. Menedżer Kamila Grosickiego w ostrych słowach podsumował pracę Czesława Michniewicza na MŚ w Katarze.

Kamil Grosicki
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Czesław Michniewicz w 26-osobowej kadrze na mistrzostwa świata w Katarze znalazł miejsce dla Kamila Grosickiego. Dla wielu była to szokująca decyzja, jednak "Grosik" wchodząc z ławki spisał się bardzo dobrze. Problem w tym, że dostał od selekcjonera mało czasu do gry. Na ten fakt mocno narzekał jego menedżer, Daniel Kaniewski.

- Uważam, i to nie tylko moje zdanie, że "Grosik" został skrzywdzony przez trenera. Na pewno chłopak jest zażenowany tym, że praktycznie nie dostał szansy. Trener bardzo mnie rozczarował… Widzieliśmy po tym, jak Kamil się zaprezentował, że każda jego minut na boisku była wartością dodaną dla reprezentacji - mówił w rozmowie z "Faktem".

Menedżer Grosickiego uderza w Michniewicza

- Myślę, że dziś, po tym, jak Kamil zaprezentował się z Francją, to Michniewicz żałuje, że w ogóle go wpuścił na boisko, bo "Grosik" swoją postawą pokazał, że trzymanie go na ławce to totalna pomyłka. Jak trzeba było, to selekcjoner Portugalii nie wahał się posadzić na ławce Cristiano Ronaldo. Ale by się na taki manewr zdecydować, trzeba mieć jaja, a nie patrzeć tylko na siebie - dodał.

Kamil Grosicki na mundialu w Katarze zagrał 10 minut. W meczu 1/8 z Francją wszedł w końcówce spotkania i wywalczył rzut karny.

loader

RadioZET.pl/Fakt