Lewandowski pożegnał się z córkami przed wyjazdem na mundial. Zdjęcie chwyta za serce

13.11.2022 15:25

Robert Lewandowski za kilka dni wyjedzie na mistrzostwa świata do Kataru. Piłkarz Barcelony zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym przytula się do swoich córek: Klary i Laury. Jak napisał sam kapitan biało-czerwonych, rozstania z najbliższymi nigdy nie należą do najłatwiejszych.

Lewandowski
fot. JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Robert Lewandowski przygotowuje się do wyjazdu na swoje drugie mistrzostwa świata w karierze. Już w przyszłym tygodniu napastnik Barcelony razem z resztą kadry uda się do Kataru, aby wziąć udział na mundialu. Zanim do tego dojdzie 34-latek zagra sparingowy mecz z reprezentacją Chile, który zaplanowano w środę w Warszawie. Z powodu awarii na PGE Narodowym drużyna Czesława Michniewicza zagra spotkanie na stadionie Legii.

Lewandowski pożegnał się z córkami przed mundialem w Katarze

W niedzielę w mediach społecznościowych Lewandowski opublikował zdjęcie, na którym przytula się z córeczkami. "Pożegnania nigdy nie są łatwe" - napisał w poście.

"Kocham" - odpowiedziała w komentarzu jego żona Anna, dodając emotikonkę serca.

Pierwszy mecz Polaków na MŚ w Katarze odbędzie się już za półtora tygodnia. 22 listopada Lewandowski i spółka zagrają z Meksykiem. Później zmierzą się z Arabią Saudyjską, a na koniec fazy grupowej ich rywalem będzie Argentyna. Kibice biało-czerwonych liczą na bramki "Lewego", który wciąż czeka na swoje premierowe trafienie na mundialu.

RadioZET.pl