Zamknij

Messi lepszy od Lewandowskiego? Michniewicz powiedział wprost

08.12.2022 09:45

Gościem Radia ZET był dzisiaj Czesław Michniewicz. Selekcjoner reprezentacji Polski w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim odpowiedział na serię krótkich pytań. Jedno z nich dotyczyło Roberta Lewandowskiego i Lionela Messiego.

Czesław Michniewicz i Robert Lewandowski
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Czesław Michniewicz odpowiedział na pięć szybkich pytań w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim. Gość Radia ZET na początku przyznał, że obrana przez niego taktyka na mistrzostwa świata nie była zła. Dodał również, że przy obecnej kadrze reprezentacja mogła zajść dalej. - Zawsze można zawsze ugrać więcej - dodał selekcjoner.

Michniewicz został zapytany, czy czuje się lepszym trenerem od Paulo Sousy, po którym przejął to stanowisko. - Pomidor, jeśli jest taka odpowiedź. Nie chcę sam się oceniać, niech mnie ludzie oceniają - przyznał.

Messi lepszy od Lewandowskiego? 

Kolejne pytanie dotyczyło Lionela Messiego i Roberta Lewandowskiego. Selekcjoner dostał pytanie, który z tej dwójki jest lepszy. - W meczu z Argentyną Messi - stwierdził. 

Na mistrzostwach świata w Katarze Lewandowski zdobył dwa gole i zaliczył jedną asystę. Messi z kolei trzykrotnie trafiał do siatki i raz asystował.

loader

RadioZET.pl