Zamknij

Kulisy sesji zdjęciowej kadry. Lewandowski uciekał jako pierwszy

16.11.2022 09:59

Piłkarze reprezentacji Polski mają za sobą sesję zdjęciową przed mistrzostwami świata w Katarze. Ta nie należała jednak do najprzyjemniejszych, gdyż wykonywana była na zewnątrz. Chłodne warunki najmocniej odczuł Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski
fot. YouTube/Łączy nas piłka

Kapitan reprezentacji Polski, co widać w najnowszym materiale, opublikowanym na kanale "Łączy nas piłka", był wyraźnie przemarźnięty i jako pierwszy, już po wykonaniu zdjęć, udał się do hotelu. Zimno doskwierało jednak nie tylko jemu. Jeszcze przed wyjściem z hotelu z warunków pogodowych żartowali jego koledzy. - Jak w kriokomorze, co? - śmiał się Arkadiusz Milik.

Na wideo możemy zobaczyć też fragment odprawy przed mistrzostwami świata, podczas której trener Czesław Michniewicz próbował zdjąć z zawodników presję. - Lepiej się pracuje w takiej atmosferze, jak nikt nie pompuje balonika. Mówią, że nie mamy szans, po co jedziemy? Super, to jest dla nas idealna sytuacja - mówił. Nie zabrakło też fragmentów wideo z treningu przed meczem towarzyskim z Chile.

Vlog ze zgrupowania reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski z rywalem z Ameryki Południowej zmierzy się już w środę o godzinie 18.00 na stadionie Legii Warszawa. Następnie poleci do Kataru, gdzie już 22 listopada rozegra pierwszy mecz mistrzostw świata. Rywalem biało-czerwonych będzie Meksyk. Cztery dni później kadra Michniewicza zmierzy się z Arabią Saudyjską, a 30 listopada jej przeciwnikiem będzie Argentyna.

RadioZET.pl