Zamknij

Kolejny reprezentant zakażony? Łukasz Skorupski odizolowany od drużyny

26.03.2021 21:00

Kolejny reprezentant Polski najprawdopodobniej jest zakażony koronawirusem. Łukasz Skorupski nie trenował razem z drużyną i został odizolowany od drużyny. Polski bramkarz czuje się źle, ma podwyższoną temperaturę. Został już poddany testowi na koronawirusa, którego wynik poznamy w nocy z piątku na sobotę.

Kolejny zakażony koronawirusem w reprezentacji? Przegląd: to jeden z rezerwowych
fot. PAP/Andrzej Lange
  • Jeden z reprezentantów Polski jest prawdopodobnie zakażony koronawirusem - napisał dziś po południu Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego
  • PZPN poinformował, że chodzi o Łukasza Skorupskiego. Za bramkarza Bologni został powołany golkiper Cracovii -  Karol Niemczycki
  • Skorupski źle poczuł się po meczu w Budapeszcie. Został odizolowany od pozostałych piłkarzy i czeka na wynik testu

Reprezentacja Polski może stracić kolejnego zawodnika. Łukasz Skorupski nie uczestniczył w dzisiejszym treningu, który był przeznaczony dla zawodników rezerwowych. Został odizolowany od drużyny. - Poczuł się gorzej, został w swoim pokoju, bo miał podwyższoną temperaturę - stwierdził rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Polsatem.

Skorupski, podobnie jak inni zawodnicy reprezentacji, rano miał przeprowadzony test na koronawirusa. - Czekamy na wyniki. Nie jesteśmy w stanie nic zrobić, bo wiemy, jaka jest sytuacja w kraju. Każdego to może spotkać. Inne drużyny, jak np. Niemcy, też miały problemy. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność - zapewnił Jakub Kwiatkowski.

Reprezentacja Polski w niedzielę 28 marca zagra z Andorą, a 31.03 z Anglią. 

RadioZET.pl/Polsat News/PAB