Obserwuj w Google News

Kontuzje w reprezentacji Polski! "Nie wiem, czy zagrają z Arabią"

1 min. czytania
23.11.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Bartosz Bereszyński i Krystian Bielik doznali kontuzji w meczu Polska - Meksyk (0:0) w 1. kolejce mundialu w Katarze. - Nie wiadomo jeszcze czy będą mogli zagrać w sobotę - przekazał trener Czesław Michniewicz.

mecz Polska - Meksyk
fot. Chen Cheng/Xinhua News/East News

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu mistrzostw świata nie dość, że zaprezentowała się bardzo słabo i nie odniosła zwycięstwa, to niewykluczone, że straciła jeszcze dwóch niezwykle ważnych zawodników. W środę w rozmowie z dziennikarzami selekcjoner kadry przyznał wprost, że Bereszyński i Bielik narzekają na drobne urazy.

Kontuzje w reprezentacji Polski po meczu z Meksykiem

Bereszyński w starciu z Meksykiem grał od pierwszej minuty. Obrońca zostawił na boisku sporo zdrowia, gdyż przez większą część spotkania rywalizował z najlepszym graczem po stronie rywali, Hirvingiem Lozano, który atakował go na skrzydle raz po raz. Bielik na murawie zameldował się dopiero po przerwie, zmieniając Nikolę Zalewskiego.

Redakcja poleca

Trener Czesław Michniewicz może mieć spory problem, jeśli obaj piłkarze nie zdążą wyleczyć urazów do meczu z Arabią Saudyjską. To spotkanie zaplanowano już na sobotę, na godzinę 14.00.

Przypomnijmy, że we wtorek reprezentacja Polski tylko zremisowała z Meksykiem. W drugiej połowie doskonałą sytuację do zdobycia gola miał Robert Lewandowski, ale zmarnował rzut karny. W drugim spotkaniu naszej grupy Arabia Saudyjska sensacyjnie pokonała Argentynę 2:1.

RadioZET.pl