Kibic zwariował po golu Lewandowskiego. Nie uwierzysz, co miał pod koszulką

26.11.2022 16:38

Robert Lewandowski ustalił wynik meczu Polski z Arabią Saudyjską, zdobywając drugą bramkę dla biało-czerwonych pod koniec spotkania. Kiedy lider biało-czerwonych trafił do siatki na trybunach zapanowała kompletna euforia. Emocjom dał się ponieść także jeden z fanów Arabii Saudyjskiej, który... po bramce napastnika zamienił koszulkę na trykot polskiej kadry.

kibic i Lewy

Polscy piłkarze pozostają w grze na mistrzostwach świata w Katarze. Po bezbramkowym remisie z Meksykiem gracze Czesława Michniewicza wygrali z Arabią Saudyjską 2:0. W pierwszej połowie jako pierwszy do siatki rywali trafił Piotr Zieliński. Po kilku minutach okazję mieli Saudyjczycy, ale rzut karny fenomenalnie obronił Wojciech Szczęsny.

Pod koniec pojedynku swojego pierwszego gola na mistrzostwach świata zdobył Robert Lewandowski, wpisując się na listę strzelców w 82. minucie. Napastnikowi puściły emocje, a w oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Po golu 34-latka trybuny zajmowane przez polskich kibiców oszalały z radości. Wśród nich znalazł się pewien wyjątek. Jeden z fanów początkowo wspierał Arabię Saudyjską, ale po golu Lewandowskiego natychmiast zdjął koszulkę Saudyjczyków, pod którą miał... trykot biało-czerwonych z nazwiskiem Lewandowskiego na plecach.

Kibic oszalał po golu Lewandowskiego. Natychmiast zmienił koszulkę [WIDEO]

Mężczyzna błyskawicznie zaczął celebrować bramkę dla reprezentacji Polski, wykrzykując nazwisko zawodnika Barcelony. Nagranie robi w sieci totalną furorę. Już po kilku minutach od tego zdarzenia filmik był wyświetlony ponad milion razy.

Ostatecznie Polacy wygrali z Arabią Saudyjską 2:0. W środę 30 listopada biało-czerwonych czeka starcie z Argentyną. Relacja na żywo z meczu Polska - Argentyna zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.