Zamknij

Kibic zrugał Krzysztofa Piątka po MŚ w Katarze. Pomundialowa bolączka fanów

08.12.2022 20:54

Krzysztof Piątek tuż po odpadnięciu reprezentacji Polski z mistrzostw świata w Katarze, tak jak niektórzy kadrowicze od razu udał się na wakacje. Napastnik pochwalił się pobytem na Malediwach, zamieszczając post w mediach społecznościowych. Jednak w komentarzach wielu kibiców zaczęło... krytykować piłkarza.

Krzysztof Piątek
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Krzysztof Piątek nie zdobył gola na mistrzostwach świata, z którymi pożegnał się na 1/8 finału tak jak reszta reprezentacji Polski. Styl biało-czerwonych pozostawiał wiele do życzenia, a nasza kadra trafiała na usta wielu ekspertów, którzy typowali ją do jednej z najgorszych drużyn na katarskim turnieju. Mimo że w trzech pierwszych meczach Polacy niemiłosiernie zamykali się w okolicy swojego pola karnego, w fazie pucharowej z Francją pokazali swój prawdziwy potencjał.

Piątek skrytykowany przez kibiców

Po porażce 1:3 część polskich piłkarzy błyskawicznie udała się na wakacje, regenerując po mundialu i całej rundzie jesiennej. Wśród nich znaleźli się m.in. Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek. Gracz Salernitany pochwalił się fanom zdjęciem z Malediwów. Niestety, nie każdy był zachwycony z rajskich wakacji 27-latka.

"Nabiegałeś się biedaku na mundialu to trzeba odpocząć" - czytamy w ironicznym komentarzu jednego z internautów.

screen2
fot. Instagram screen

Inny z użytkowników wrócił do tematu powrotu reprezentacji Polski, kompletnie ignorując kibiców, którzy przyszli na lotnisko, chcąc powitać zawodników.

loader

"Większość nie wróciła z Kataru do Polski, aby podziękować Polskim kibicom tylko poleciała od razu na wakacje... Brakuje wyobraźni niestety Naszej Reprezentacji..".

screen1
fot. Instagram screen

RadioZET.pl