Katar - Ekwador WIDEO: Zobacz gole, bramki z meczu mundialu w Katarze

20.11.2022 17:25

Katar - Ekwador WIDEO: Zobacz gole, bramki z meczu otwarcia mistrzostw świata 2022 w Katarze. Premierowe trafienie na tegorocznym mundialu zanotował Enner Valencia. Ekwador wygrał 2:0.

mecz Katar - Ekwador

Ekwador pierwszy raz do siatki rywala trafił już w 3. minucie. Gol Ennera Valencii nie został jednak uznany, gdyż VAR dopatrzył się pozycji spalonej. Napastnik tureckiego Fenerbahce swego dopiął w 16. minucie, gdy podszedł do rzutu karnego. Pewnym strzałem w prawy róg nie dał szans bramkarzowi. Jeszcze przed przerwą Valencia dołożył drugie trafienie. W tej sytuacji trafił do siatki rywala po strzale głową.

Nieuznany gol Ekwadoru w meczu z Katarem

Katar - Ekwador 0:2: Gole Ennera Valencii

Mecz otwarcia mistrzostw świata 2022 zakończył się zwycięstwem Ekwadoru 2:0. W drugim spotkaniu tej grupy w poniedziałek Holandia zagra z Senegalem.