Zamknij

Michniewicz na wylocie z kadry? "Jest bliżej rozstania niż pozostania"

07.12.2022 22:31

Tomasz Włodarczyk na kanale Meczyki w serwisie YouTube zdradził, kiedy w PZPN zapadnie ostateczna decyzja w sprawie Czesława Michniewicza. Poinformował również, jak są aktualne notowania selekcjonera reprezentacji Polski.

Czesław Michniewicz
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER/East News

Reprezentacja Polski w niedzielę, 4 grudnia zakończyła swój udział w mistrzostwach świata w Katarze. W 1/8 finału Polacy ulegli Francji 1:3. Dla biało-czerwonych było to pierwsze wyjście z grupy od 36 lat.

Mimo tak historycznego wyniku posada Czesława Michniewicza wisi na włosku. Nowe informacje w sprawie kontaktu selekcjonera przedstawił Tomasz Włodarczyk. - Słyszę, że jest bliżej rozstania niż pozostania Czesława Michniewicza. Ostateczną decyzję podejmie jednak Cezary Kulesza - powiedział na kanale Meczyki w serwisie YouTube.

Michniewicz wkrótce pozna swoją przyszłość

- Słyszałem jeszcze jedną wersję co do kontraktu Michniewicza - PZPN ma siedem dni od ostatniego meczu w roku, żeby przedłużyć jego kontrakt na takich samych zasadach. Najpóźniej w poniedziałek dowiemy się, co z przyszłością Czesława Michniewicza - zdradził.

Włodarczyk dodał również, że ta data jest graniczną. - Jeżeli do tego czasu decyzja nie zostanie podjęta, Cezary Kulesza nie będzie miał kontroli nad wysokością kontraktu - poinformował.

Czesław Michniewicz został selekcjonerem reprezentacji Polski w styczniu tego roku. Pod jego wodzą biało-czerwoni rozegrali 13 meczów. Jego bilans to: 5 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek.

loader

RadioZET.pl/Meczyki